Svatojánek

V pátek 21. června proběhla tradiční akce 1. stupně a Techsportu "Svatojánek". Děti se na běh a plnění zajímavých úkolů velice těšily a akci si velmi užily, i když teplota tento den byla více než vysoká. Na trati se setkaly se spoustou disciplín, šplhaly, střílely ze vzduchovky aj., odpovídaly na otázky týkající se obce a spoluobčanů, které občas některé potrápily, i přesto získaly za své snažení spoustu bodů a mohla být na závěr vyhlášena nejlepší tři družstva z každé třídy. Všichni žáci pak dostali za účast a své úsilí o nejlepší výsledky sladkou odměnu. Pro žáky 5. třídy se akce konala naposledy, neboť již v září budou patřit k 2. stupni. Někteří proto projevili lítost, že se této skvělé akce již nemohou zůčastnit. Věříme, že si vše užili ještě více než jiní. Děkujeme za každoroční perfektní přípravu Techsportu a těšíme se opět za rok!